Popis ISVU koordinatora na odsjecima

ust. jed.Odsjek / katedrakoordinatorirazina studija
ANGOdsjek za anglistikuSandra KrsnikPREDDIPL+DIPL
ANTKatedra za antropologijuAndrej Ivan NuredinovićPREDDIPL+DIPL
ARHOdsjek za arheologijuDanijela RoksandićPREDDIPL+DIPL
CEHKatedra za češki jezik i književnostPetar VukovićPREDDIPL+DIPL
CONCentar za obrazovanje nastavnikaAleksandra HuićDIPL
CONCentar za obrazovanje nastavnikaMarta KlemenčićDIPL
CSJCentar za strane jezikeAna MatijevićPREDDIPL+DIPL
ETNOdsjek za etnologiju i kulturnu antropologijuAndrej Ivan NuredinovićPREDDIPL+DIPL
FILOdsjek za filozofijuDavid MartićPREDDIPL+DIPL
FILOdsjek za filozofijuMarko KosPREDDIPL+DIPL
FONOdsjek za fonetikuAna Vidović ZorićPREDDIPL+DIPL
FRAOdsjek za romanistiku - FrancuskiLidija Orešković DvorskiPREDDIPL
FRAOdsjek za romanistiku - FrancuskiMarinko KoščecDIPL
GEROdsjek za germanistikuPetra BručićPREDDIPL+DIPL
HUNKatedra za hungarologijuKristina KatalinićPREDDIPL+DIPL
INDOdsjek za indologiju i dalekoistočne studijeGoran KardašPREDDIPL+DIPL
IND (Romistika)Odsjek za indologiju i dalekoistočne studije (Romistika)Ljatif DemirDIPL
INFOdsjek za informacijske i komunikacijske znanostiVedran JuričićPREDDIPL
INFOdsjek za informacijske i komunikacijske znanostiGoran ZlodiDIPL
INFOdsjek za informacijske i komunikacijske znanostiDenis Kos (zamjena)PREDDIPL+DIPL
JSLOdsjek za južnoslavenske jezike i književnostiVirna KarlićPREDDIPL+DIPL
JSLOdsjek za južnoslavenske jezike i književnostiIvana LatkovićPREDDIPL+DIPL
JUDKatedra za judaistikuAnita FiketPREDDIPL+DIPL
KLAOdsjek za klasičnu filologijuTeo RadićPREDDIPL
KLAOdsjek za klasičnu filologijuIrena BratičevićDIPL
KOMOdsjek za komparativnu književnostKrunoslav LučićPREDDIPL
KOMOdsjek za komparativnu književnostLuka BekavacDIPL
KROOdsjek za kroatistikuGoranka ŠutaloPREDDIPL
KROOdsjek za kroatistikuIvana DrenjančevićDIPL
LINOdsjek za lingvistikuIvana SimeonPREDDIPL
LINOdsjek za lingvistikuJurica PolančecDIPL
NEDKatedra za nederlandistikuPetra BručićPREDDIPL+DIPL
PEDOdsjek za pedagogijuZoran HorvatPREDDIPL+DIPL
POLKatedra za poljski jezik i književnostFilip KozinaPREDDIPL+DIPL
POROdsjek za romanistiku - PortugalskiDaliborka SarićPREDDIPL
POROdsjek za romanistiku - PortugalskiMajda BojićDIPL
POVOdsjek za povijestJasmina OstermanPREDDIPL
POVOdsjek za povijestGoran HutinecDIPL
POV-GEOIntegrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij povijest i geografija, smjer nastavničkiFilip BudićINTEGR
PSIOdsjek za psihologijuMateja UglikPREDDIPL+DIPL
PUMOdsjek za povijest umjetnostiDanko ŠourekPREDDIPL
PUMOdsjek za povijest umjetnostiMaja ZemanDIPL
RUMOdsjek za romanistiku - RumunjskiPetar RadosavljevićPREDDIPL+DIPL
RUSKatedra za ruski jezik i književnostSanja Drljača MagićPREDDIPL+DIPL
SLOKatedra za slovački jezik i književnostMaria Vuksanović KursarPREDDIPL+DIPL
SOCOdsjek za sociologijuKsenija KlasnićPREDDIPL
SOCOdsjek za sociologijuTijana Trako PoljakDIPL
SOCOdsjek za sociologijuIvana Jurković KurucPREDDIPL+DIPL
SPAOdsjek za romanistiku - ŠpanjolskiAna María Valencia SpoljaricPREDDIPL
SPAOdsjek za romanistiku - ŠpanjolskiDaša GrkovićDIPL
SVEKatedra za skandinavske jezike i književnostiSara ProfetaPREDDIPL
SVEKatedra za skandinavske jezike i književnostiGoranka AntunovićDIPL
TALOdsjek za talijanistikuVinko KovačićPREDDIPL+DIPL
TJESamostalna katedra za kineziologijuSvetlana Božić FuštarPREDDIPL
TURKatedra za turkologijuAdrian MarkotićPREDDIPL+DIPL
UKRKatedra za ukrajinski jezik i književnostDariya PavlešenPREDDIPL+DIPL